Příběh minimal•animal

začal dostávat jasnější obrysy na jaře 2021, přesto jeho myšenka nám, Elišce a Báře, vznikala kdesi v hlavě už mnohem dřív: Touha oprášit poctivé krejčovské řemeslo a promítnout ho do kvalitních a nadčasových kousků, které dnes oblékají naši i vaši nejmenší.

Od prvních objednaných vzorků látek, pokusných střihů a prvních hotových modelů uplynulo půl roku, než značka minimal•animal spatřila světlo světa na pražském festivalu mini. Zájem o kousky na prodejních festivalech i nadšení naší švadleny, Eliščiny maminky Nadi, nás přesvědčily, ať zkusíme na cestě šití dětských oblečků vytrvat. (Ale že je to někdy boj.) I pro Naďu to byl velký krok, ke svému řemeslu se postupně vrací po více jak patnácti letech. Stále ale velmi pečlivá a precizní.

Pro snažší představu o minimal•animal sortimentu jsme založily e-shop a v malém množství vám tak nabízíme oblečky po celý rok. Bez velkých skladových zásob, přesto s flexibilitou došití ve vámi požadované velikosti i barvě do zhruba 2-3 týdnů. Osobní přístup a kontakt s vámi jsou pro nás nesmírně důležité k tomu, abychom mohly naši práci neustále vylepšovat. A tak si nesmírně vážíme každé zpětné vazby, nasdílené fotky i nápadu pro zlepšení.

 

Děkujeme vám, kdo minimal•animal už oblékáte a pomáháte nám tak značku tvořit a posouvat dál…

A pro ty z vás, kteří třeba jestě váháte, jsme na Instagramu jako @minimal.animal_ i mailu jsme.minimalanimal@gmail.com a rády zodpovíme veškeré vaše zvídavé dotazy.

 

Bára a Eliška